Rama perplaset me gjyqtaret e “korruptuar dhe te degjeneruar”-Stop-17 Nentor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Rama perplaset me gjyqtaret e “korruptuar dhe te degjeneruar”-Stop-17 Nentor 2021

Duke iu referuar ngjarjes makabre të Fierit dhe vrasjes së një fëmije 8 vjecar, kryeministri Rama tha, se policia ka bërë detyrën, por gjyqtarë të korruptuar dhe të degjeneruar janë bashkëautorë të veprave të përsëritura kriminale me vendimet e tyre.Ka reaguar Këshilli i Lartë i gjyqsorit, duke kërkuar, që gjyqtarët të mos etiketohen, por të lihen të lirë në punën e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *