Rama pas lapsusit te ministres Manasterliu: “Do sjell një varg me hudhra, për mbrojtje nga syri i keq” – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Rama pas lapsusit te ministres Manasterliu: “Do sjell një varg me hudhra, për mbrojtje nga syri i keq”

Kryeministri Rama ishte sot në përurimin e pavionit të kirurgjisë, në QSUT dhe tha, se nesër do të cojë atje një varg me hudhra, për ta mbrojtur atë dhe mjekët nga syri i keq

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *