Qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume, Rama : Mbyllni grevën! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume, Rama : Mbyllni grevën!

 

Kryeministri Edi Rama ka përsëritur qëndrimin e tij se nuk do të ulet në një tryezë me naftëtarët, pa u mbyllur njëherë greva e urisë.

Përmes një mesazhi në ‘Twitter’ Rama tha se qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume nga askush.

 MESAZHI I RAMËS
Miqtë e mi jo, më vjen keq po ne nuk do të ulemi dot në tavolinë pa u mbyll greva! Qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume nga askush. Mbyllni grevën dhe do të vij unë tek ju, menjëherë! Ndryshe s’ka bisedime.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *