Qente pushtojne Korcen/ Spitali dhe policia e Shkodres flene edhe diten-Stop-9 Shtator 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Qente pushtojne Korcen/ Spitali dhe policia e Shkodres flene edhe diten-Stop-9 Shtator 2021

Një qytetar nga Korca ka dërguar në redaksinë e emisionit “Stop”, një video, që tregon “pushtimin” e qytetit nga lukuni me qen rruge.Në Shkodër qytetarët provojnë të lidhen me shërbimin e spitalit e policisë, por duket, se këto institucione flenë edhe ditën.Rruga Kallmet-Lezhë është prishur në anët e saj, duke u kthyer në burim aksidentesh vdekjeprurëse.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *