Puna e endrrave?! Po sikur te mos punojme fare…?-Stop-6 Korrik 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Puna e endrrave?! Po sikur te mos punojme fare…?-Stop-6 Korrik 2021

Në prag të pushimeve verore dhe pas një dimri të gjatë dhe të vështirë, ne u jemi drejtuar qytetarëve për t’i pyetur, se cila është puna e tyre e ëndrrave. Nuk mungojnë përgjigjet plot humor e batutat nga ana e të intervistuarve. Madje disa prej tyre thonë, se do të ishte mrekulli sikur të mos punonin fare…!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *