Protesta në Romë/ Zhvishen stjuardesat e Alitalias..! – Stop
KLIPET

Protesta në Romë/ Zhvishen stjuardesat e Alitalias..!

Në Romë stjuardesat e Alialia-s kanë protestuar në sheshin Campidoglio, duke u zhveshur publikisht, pasi thonë, se i kanë hequr dinjitetin me shkurtimet dhe kushtet e punës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *