Protesta e opozitës, hiqet instalacioni “Kërpudha” para Kryeministrisë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Protesta e opozitës, hiqet instalacioni “Kërpudha” para Kryeministrisë

Instalacioni “Kërpudha” është hequr nga ambientet e jashtme Të kryeministrisë një ditë para mbajtjes së protestës së thirr nga kryetari i PD, Sali Berisha.

Instalacioni duket se është larguar në mënyrë që të mos dëmtohet, siç ka ndodhur dhe në protesta të tjera të thirr nga PD.

Protesta do të fillojë më 7 korrik në orën 19:00. Opozita ka thirr protestë kundër qeverisë për shkak të rritjeve të çmimeve dhe kushtet e vështira ekonomike që po përballen qytetarët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *