Problemi i 5 vjecares me kockat, Stop dhe Spitali Amerikan ofrojnë zgjidhje. 9 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Problemi i 5 vjecares me kockat, Stop dhe Spitali Amerikan ofrojnë zgjidhje. 9 mars 2018

Pak kohë më parë transmetuam rastin e Edison Pjetrin, vajza 5 vjecare e të cilit, nuk ecën dot, për shkak se ka lindur me një problem kockash.”Stop” e marr vajzën e vogël dhe të atin nga fshati Rripë, bashkia Klos dhe e sjell në Tiranë.Noterja Sanja Tahirllari dhe hotel Austria i paguajnë qiranë për disa muaj në Tiranë.Ndërsa Spitali Amerikan i ofron terapi intensive vajzës 5 vjecare, përmes një bashkëpunimi me emisionin “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *