Plazhet ne kohen e koronavirusit! – Stop
KLIPET

Plazhet ne kohen e koronavirusit!

Më pas tregojmë, sesi do të jetë jeta jonë në bashkëjetesë me koronavirusin. Plazhet me kabina, sediljet e avionëve me parete të ndarë e transparentë dhe dyqanet e veshjeve, ku cdo produkt duhet dezinfektuar pas cdo prove të cdo personi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *