Perfiton nga amnistia, por mund te jet i infektuar! – Stop
KLIPET

Perfiton nga amnistia, por mund te jet i infektuar!

Pak kohë më parë trajtuam rastin e qytetarit Gëzim Xhepexhiu, i cili përfundoi në burg në vend të të atit, për një ndërtim pa leje në Elbasan.Prej 4 muajsh ai po kryen dënimin në Burgun e Rrogozhinës.Por për shkak të corona virusit, Gëzimi rezultoi përfitues i amnistisë së përkohshme dhe më në fund arriti të shkojë në shtëpi. Por me të mbërritur në shtëpi, ai thotë, se ai dhe gruaja kanë probleme shëndetsore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *