“Para se të shkoja të votoja, vajta tek parku. Aty bleva 5 gramë hashash, 2 i kam pirë menjëherë”, dëshmia e 32-vjeçarit që tronditi Tiranën – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Para se të shkoja të votoja, vajta tek parku. Aty bleva 5 gramë hashash, 2 i kam pirë menjëherë”, dëshmia e 32-vjeçarit që tronditi Tiranën

“Para se të shkoja të votoja, vajta tek parku, aty bleva 5 gramë hashash, 2 i kam pirë menjëherë”

Kështu është shprehur në Polici 32-vjeçari Arben Mema, personi i cili përplasi tre makina në Tiranë dhe terrorizoi qytetarët në Sheshin “Skënderbej”

Kjo dëshmi është siguruar për “BalkanWeb”, nga gazetarja Klodiana Lala.

Kjo e fundit, tregoi dhe të gjithë itinerarin që ka ndjekur Mema. Ditën e djeshme, 32-vjeçari ka marrë një makinë me qira në Kamëz, e ditën e sotme kishte shkuar për të votuar në Kombinat, aty ku kishte dhe QV e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *