Pamje nga liqeni i Belshit, Rama: Pjesë e qendrave të reja të turizmit – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Pamje nga liqeni i Belshit, Rama: Pjesë e qendrave të reja të turizmit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të dielë duke publikuar pamje nga Liqeni i Marinës në Belsh.

Në fotot e shpërnadara nga kreu i qeverisë duket se kjo hapësirë  është kthyer në një zonë turistike pas investimit dhe ndërtimit të shtëpive prej druri.

Rama gjithashtu thekson se kjo është pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *