“Nuk ka kohë për pushim”, Taulant Balla merr drejtimin e rulit dhe shtron rrugën me asfalt (FOTO) – Stop
Lajme, Të Gjitha

“Nuk ka kohë për pushim”, Taulant Balla merr drejtimin e rulit dhe shtron rrugën me asfalt (FOTO)

Deputeti socialist Taulant Balla këtë të enjte ka inspektuar punimet e rrugëve në qarkun e Elbasanit.

Në një foto të publikuar nga vetë ai në rrjetet sociale, shfaqet teksa ka marrë ka marrë drejtimin e rulit në një rrugë që po asfaltohet.

“Nuk ka kohë për pushim”, shkruan Balla krah fotos së publikuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *