Nuk ka hapësirë për tavolina, i vendos klientëve…(FOTO) – Stop
Bota, Të Gjitha

Nuk ka hapësirë për tavolina, i vendos klientëve…(FOTO)

Pronarja e një restoranti në Napoli (Itali) ka gjetur zgjidhjen më të çuditëshme për restorantin e saj.

Rrugica në qendrën historike të Napolit ku ajo ka restorantin e tij nuk është aq e gjerë sa të jetë në gjendje të vendosë tryeza.

Dhe kështu organizoi një grumbull proteste: i bëri klientët (miqtë dhe kolegët) në mënyrë provokuese të hanin në vendet e tualetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *