Ne vend te lamtumires per Koco Devolen! – Stop – 9 Nentor 2020 – Stop
Të Gjitha

Ne vend te lamtumires per Koco Devolen! – Stop – 9 Nentor 2020

Mbylli sytë ditën e djeshme një prej ikonave të humorit shqiptar, Koco Devole. Ai u nda nga jeta, pasi gjendja e tij shëndetsore u përkeqsua, për shkak të infektimit nga covid 19.”Stop” i kushton një përshpirtje aktorit të humorit, regjisorit, skenaristit dhe karikaturistit Devole, i cili na dhuroi mijëra të qeshura gjatë jetës së tij të pasur artistike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *