Në rradhë për t’u pajisur me kartë ID mungon vetëm qeni! – Stop
KLIPET

Në rradhë për t’u pajisur me kartë ID mungon vetëm qeni!

Në Lezhë janë filmuar radhë të gjata njerëzish, që presin të aplikojnë për kartë identiteti dhe pasaportë, duke mos respektuar asnjë masë sigurie në kushtet e pandemisë së covid 19.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *