Ndërron jetë Partizani i vogël Velo/ Intervista për Stop e 4 viteve më parë – Stop
Të Gjitha

Ndërron jetë Partizani i vogël Velo/ Intervista për Stop e 4 viteve më parë

Intervista për Stop e veteranit 85 vjecar, frymëzimi i personazhit “Partizani i vogël Velo” flet për kongresin e PS-së dhe këndon këngë partizane.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *