Ndalohet avokati 007, Niko Bega! – Stop
KLIPET

Ndalohet avokati 007, Niko Bega!

Pak pas transmetimit në “Stop” të videos së avokatit Niko Bega, ky i fundit është ndaluar nga policia e Fierit dhe është shoqëeruar për në Tiranë, pasi cështja e tij do t’i kalojë për hetim Spak-ut.Avokati Bega u filmua, duke i kërkuar shokut të vajzës denoncuese të profesorit zhigolo të Fierit, të ndryshonte dëshminë, që fundoi e coi në pranga profesorin Agron Bego.Nga ana tjetër, kryetarja e komisionit parlamentar të arsimit dhe medias, Fatjona Dhimitri është shprehur me anë të një statusi, se pas skandalit seksual të Fierit, ministrja e Arsimit Besa Shahini duhet të japë dorëheqjen.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *