Mrekullia/ 4-vjeçarja bie nga ballkoni i shtëpisë, e kap në “ajër” një kalimtar – Stop
Bota, Të Gjitha

Mrekullia/ 4-vjeçarja bie nga ballkoni i shtëpisë, e kap në “ajër” një kalimtar

Treviso(Itali) – Një ngjarje e pabesueshme dhe e mrekullueshme me një fund të lumtur ka ndodhur pasditen e djeshme në Treviso: një vajzë 4-vjeçare po luante në ballkonin e shtëpisë së saj, në katin e dytë të një pallati, u afrua më shumë  seç duhet dhe ra nga ballkoni.  Ajo u shpëtua – për mrekulli – nga një i ri që kaloi rastësisht dhe që e kapi “në ajër” e shpëtoi vogëlushen gjatë rënies.

Aksidenti në Treviso

Ndodhi në Sant’Antonino (rrethi Treviso) pranë barit të picerisë Sport: kalimtari i ri pa një celular që fluturonte poshtë dhe duke ngritur lart vuri re vajzën e vogël që po binte nga kati i dytë i ballkonit të ndërtesës: me shpejtësia e madhe arriti ta shpëtonte duke e marrë në krahë.

Më pas është njoftuar policia e cila ka ndërhyrë për zbardhjen e ngjarjes.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *