Ministri i policeve shan ne parlament: polic ke qene e polic ke mbet! – Stop – 29 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Ministri i policeve shan ne parlament: polic ke qene e polic ke mbet! – Stop – 29 Tetor 2020

Gjatë një debati në parlament, ministri i brendshëm Sandër Lleshaj iu drejtua deputeti Myslim Murrizi me fjalët: polic ke qenë e polic kë mbetur!Deputeti i opozitës së re Halit Valteri, tha, se covidi është një sëmundje reale dhe ata që e mohojnë, të mos hanë kot atë, që nuk thuhet.Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, kreu i PD-së Lulzim Basha u tha përfaqësuesve të mediave, që të ngrejë dorën, kush nuk ka dëgjuar infektim apo vdekje të paraportuar për covid 19.Një eurodeputet francez ka hyrë në grevë urie për menaxhimin e fondeve të covid 19.Në Tiranë raportohet, se një grua është shoqëruar në polici, pasi ka qeshur me fjalën e kryeministrit Rama gjatë një aktiviteti publik.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *