Meta publikon foton buzë liqenit të Shkodrës: Në Krajën e mrekullueshme! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Meta publikon foton buzë liqenit të Shkodrës: Në Krajën e mrekullueshme!

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë në qytetin verior të Shkodrës.

Meta ka publikuar një foto në “facebook”, të shkrepur buzë liqenit të Shkodrës, ku shfaqet në krah të tre qytetarëve.

“Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *