Meta/ Ka ardhur koha te verifikohet ndershmeria e patriotizmi i çdo politikani! – Stop
KLIPET

Meta/ Ka ardhur koha te verifikohet ndershmeria e patriotizmi i çdo politikani!

Presidenti i republikës Ilir Meta u pyet dje për një deklaratë të kreut të opozitës Lulzim Basha, dhe Meta u përgjigj duke thënë, se ai duhet të deklarojë, se është peng, sic bëri ish presidenti boshnjak Ilija Izetbegovic.Por pasi deklarata e Metës bëri bujë për shkak të një carjeje Meta-Basha, zëdhënësi i kreut të shtetit, Tedi Blushi, shkroi në facebook, se thënia për pengun i referohej kryeministrit Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *