Maratona e Tiranës/ procedim penal për Tatjana Toskën 9 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Maratona e Tiranës/ procedim penal për Tatjana Toskën 9 tetor 2018

Të dielën u zhvillua maratona e Tiranës. Renaldo ka realizuar intervista me pjesëmarrësit në këtë aktivitet sportiv në qendër të kryeqytetit.Mbrëmjen e të martës së kaluar, “Stop” transmetoi rastin e mitmarrjes nga ana e administratores së një shoqate në Berat, Tatjana Toska.Krimi ekonomik i këtij qyteti ka deklaruar hetimin për dy vepra penale për zonjën Toska, “korrupsion pasiv në sektorin privat” dhe “mashtrim”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *