Makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja – Stop
Lajme, Të Gjitha

Makina përplas për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

Aksident me pasojë një person të vdekur është regjistruar sot në qytetin e Beratit.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare”, Kombinat, ku shtetasi A. A., 48 vjeç, banues në lagjen Çlirim, Berat, duke kaluar rrugën, është goditur nga një mjet.

Si pasojë e përplasjes 48-vjecari ka humbur jetën, ndërsa drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar, pas aksidentit, është larguar nga vendngjarja.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *