Lushnje, domatet perfundojne ne kanal. – Stop
KLIPET

Lushnje, domatet perfundojne ne kanal.

Domatet e serave po shkojnë dëm, e janë hedhur në tokë në Drenovicë të Beratit dhe Goricë të Lushnjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *