“Lulzim Basha ngjan me Enver Hoxhën” deklarata e çuditshme e veteranit! – Stop
KLIPET

“Lulzim Basha ngjan me Enver Hoxhën” deklarata e çuditshme e veteranit!

Sot është 5 maji dhe si zakonisht në këtë datë, zyrtarët më të lartë shqiptarë bënë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve.Edhe Klintoni ishte atje, për të realizuar intervista me kujtime dhe humor me veteranë të luftës apo pasardhës të tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *