Kur nuk permbahet e qeshura ne studion e “Stop”-16 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Kur nuk permbahet e qeshura ne studion e “Stop”-16 Korrik 2021

Si klasifikohen marrëdhëniet SHBA-Shqipëri. Monika Kryemadhi propozon ta bëjmë Shqipërinë si Danimarka, ku nuk rritet sallata jeshile.Cilat janë mënyrat, që ne e hamë japrakun. Cfarë do të thotë balli i vetes. Cilat janë fjalët e vjetra dhe të panjohura në fjalorin e gjuhës shqipe.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *