Korce/I vetem ne makine e pa maske, qytetari gjobitet nga policia – Stop – 9 Dhjetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Korce/I vetem ne makine e pa maske, qytetari gjobitet nga policia – Stop – 9 Dhjetor 2020

Një polic në Korcë është filmuar duke i vënë gjobë një qytetari, që ndodhej i vetëm në makinë e tij pa maskë. Megjithë kundërshtimin e qytetarit dhe shpjegimin, se ishte brenda rregullave, kjo nuk e ka shpëtuar atë nga ndëshkimi financiar. Një qytetar tjetër ka ofruar dokumente, ku tregon, se ishte ftuar të paguante gjobën me ulje brenda një afati të caktuar kohor. Por kur shkon të paguajë, has në një surprizë të pakëndshme, pasi gjoba nuk iu nënshtrua uljes së premtuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *