Klintoni ne boten e femijeve per 1 Qershor – Stop
KLIPET

Klintoni ne boten e femijeve per 1 Qershor

Dje ishte 1 qershori dhe Klintoni ka dalë në rrugët e Tiranës, për të pyetur fëmijët, sesi festuan dhe cfarë dhuratash morën

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *