Kenga Magjike 2021, cfare ndodhi ne paskuintat e festivalit?!-Stop-1 Qershor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Kenga Magjike 2021, cfare ndodhi ne paskuintat e festivalit?!-Stop-1 Qershor 2021

Sot është 1 qershori,dita e fëmijëve. Në fundjavë përfundoi “Kënga Magjike” dhe ne si “Sop” ishim cdo mbrëmje pas kuintave të këtij festivali, për të përcjellë emocionet e pjesëmarrësve. Klintoni ka bërë batuta me këngëtarë e protagonistë të “Kënga magjike 2021”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *