Kamera e fshehte/ Si lulezon tregu me porosi i punimeve te diplomes-Stop-23 Qershor 2021 – Stop
KAMERA E FSHEHTE, Të Gjitha

Kamera e fshehte/ Si lulezon tregu me porosi i punimeve te diplomes-Stop-23 Qershor 2021

Temat e diplomave për cikle të caktuara studimesh bachelor ose master, vazhdojnë të jepen dhe të merren në mënyrë abuzive dhe të paligjshme. Sot, nëpër rrjetet sociale lulëzojnë faqe, që ofrojnë punime diplome, ku një i ri porosit një temë diplome, duke paguar shuma të ndryshme, që variojnë nga 100 mijë lekë deri në 350 euro. Më tej pajisesh me punimin e kërkuar për dy-tre javë.Ne iu drejtuam një faqeje në instagram dhe bëmë një porosi për temë diplome.Personi, që na u përgjigj, na mori përsipër temën “Motivet e folklorit shqiptar” për në Universitetin e Vlorës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *