“Ka qenë ekselente për mjekësi” jeta e trishtë nënë e bijë me tumor – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

“Ka qenë ekselente për mjekësi” jeta e trishtë nënë e bijë me tumor

Në redaksinë tonë ka ardhur një mesazh nga një nënë në Elbasan, e cila kërkon ndihmë për karroca invaliditeti për vajzën dhe mbesën e saj, pasi e kanë të pamundur të lëvizin. Ruzhdie Lala tregon, se vajza e saj dhe mbesa janë me tumor në tru. Ato nuk dëgjojnë e mezi flasin. Duhet, që Ruzhdia të kujdeset për to gjatë gjithë kohës. Në i cojmë dy karroca invaliditeti, për t’i zbutur sadopak problemin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *