25 ora me Skënderbeun, kush janë 25 personat që do e blejnë? – Stop
KLIPET

25 ora me Skënderbeun, kush janë 25 personat që do e blejnë?

Kompania e njohur e modës Louis Vuitton ka hedhur në treg një numr të limituar cantash me flamurin shqiptar. Nga ana tjetër, kompania e orave të luksit Franck Muller ka nxjerrë një edicion special prej 25 orash prej celiku dhe titani të zi me Gjergj Kastriot Skënderbeun në sfond.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *