“Je shumë i zgjuar” qytetarët Edi Rames: Faleminderit për të mirat që bën. – Stop
KLIPET

“Je shumë i zgjuar” qytetarët Edi Rames: Faleminderit për të mirat që bën.

Fushata elektorale nuk ka nisur plotësisht, por takimet me elektoratin janë shtuar cdo ditë. Bie në sy fakti, se në cdo takim të Ramës ka vetëm qytetarë, që e duan dhe e lavdërojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *