“Nuk vdes pa e marrë demokratikja” qytetarët qajnë hallet me Lulzim Bashën – Stop
KLIPET

“Nuk vdes pa e marrë demokratikja” qytetarët qajnë hallet me Lulzim Bashën

Fushata elektorale nuk ka nisur plotësisht, por takimet me elektoratin janë shtuar cdo ditë. E njëjta gjë ndodh në kampin tjetër.Qytetarët i ankohen Bashës për qeverisjen dhe e shohin atë si shpresë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *