Ish spitali psikiatrik i Shkodrës i lënë në mëshirë të fatit! – Stop
KLIPET

Ish spitali psikiatrik i Shkodrës i lënë në mëshirë të fatit!

Godina e Spitalit Psikiatrik të Shkodrës është shndërruar në gërmadhë, që duket sikur sapo ka dalë nga bombardimi. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *