I vodhi grekut 40 krerë bagëti dhe i solli në Shqipëri, kapet çobani – Stop
Lajme, Të Gjitha

I vodhi grekut 40 krerë bagëti dhe i solli në Shqipëri, kapet çobani

Një 44-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka vjedhur 40 krerë bagëti në Greqi dhe i kishte kontrabanduar në Shqipëri.

44-vjeçari Ime inicialet I. B., banues në Korçë, u arrestua në vendin e quajtur “Përroi i Selenicës”, në Kolonjë, duke transportuar bagëtitë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprat penale “Vjedhja” me pasoja të rënda dhe “Kontrabanda me mallra të tjera” kryer në bashkëpunim

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *