I riu vret kalimtarin, habit me dëshminë në Polici: Isha palumtur nga jeta, doja të shkoja në burg! – Stop
Bota, Të Gjitha

I riu vret kalimtarin, habit me dëshminë në Polici: Isha palumtur nga jeta, doja të shkoja në burg!

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Austri.Mediat vendase bëjnë me dije, se një 29-vjeçar, ka vrarë me thikë një kalimtar, në mënyrë që të futej në burg.

 Këtë dëshmi ai e ka bërë para hetuesve, ku dhe i ka dëshmuar se ndihej i pakënaqur nga jeta që bënte aktualisht.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Kufstein, në afërsi me kufirin gjerman, ndërsa identiteti i burrit nuk është bërë i ditur.

“Nuk kishte asnjë shans që viktima të mund të mbijetonte,” tha policia në një deklaratë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *