I hodhi acid mitropolitëve, prifti grek dërgohët në spitalin psikiatrik, do të ekzaminohet – Stop
Bota, Të Gjitha

I hodhi acid mitropolitëve, prifti grek dërgohët në spitalin psikiatrik, do të ekzaminohet

GREQI

Prifti grek Theofylaktos Kombos është dërguar në spital psikiatrik për t’u ekzaminuar. Pritet që të dalë një përfundim nëse 37-vjeçari është vërtet i sëmurë mendor apo jo.

Sipas avokatit, prifti që dje i hodhi acid mitropolitëve e kishte blerë kimikatin për vetëm 40 euro në internet dhe para më shumë se 1 muaji tentoi edhe të vetëvritej.

Autori pas arrestimit e justifikoi veprimin me faktin se mitropolitët po e pushonin padrejtësisht nga puna.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *