Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-4 Qershor 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-4 Qershor 2021

Një rrugën e Belshit, kope me bagëti i kanë ndërprerë rrugën makinave, duke u bërë rrezik për aksidente. Në një nga plazhet e vendit, është vënë një tabelë, që tregon oraret e shpëtimit në det. Dy qen janë fotograguar duke bërë fushatë elektorale, njëri me kapelen e PS-së dhe tjetri me kapelen e PD-së. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *