Hajde me vrit me duart e tua dhe ik/ Thirrjet përgjeruese të pacientes që ndërroi jetë. – Stop
KLIPET

Hajde me vrit me duart e tua dhe ik/ Thirrjet përgjeruese të pacientes që ndërroi jetë.

Po kështu ishte i bujshëm edhe rasti i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishi, që merrte para nga vajza e një pacienteje, për t’i shërbyer të sëmurës. “Stop” ka siguruar mesazhet e të ndjerës, që i përgjërohej Tires për bukë e ujë, pasi kishte bërë edhe insulinën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *