Fton të gjithë ish të dashurit në dasmë, video virale e nuses! – Stop
KLIPET

Fton të gjithë ish të dashurit në dasmë, video virale e nuses!

Në mediat sociale, po bëhet virale një video, ku një e re kineze ka ftuar gjithë ish-të dashurit në dasëm. Ata janë ulur në një tavolinë dhe nusja pretendon, se në këtë mënyrë, do t’i bëjë ata të kuptojnë, se cfarë kanë humbur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *