FOTO/ Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj. – Stop
Të Gjitha

FOTO/ Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj.

Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm.

Në zona të tjera si Vithkuqi dhe Qafa e Qarrit reshjet e borës janë me intensitet të ulët.

Deri tani nuk raportohet për probleme në akset kryesore apo në akset rrugore që të çojnë në këto pika turistike.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *