Fluks në Kapshticë, sa shtetas hynë në 24 orët e fundit – Stop
Të Gjitha

Fluks në Kapshticë, sa shtetas hynë në 24 orët e fundit

Festat e fundvitit kanë sjellë fluks lëvizjesh në doganën e Kapshticës. Në vigjilje të Krishtlindjeve numri i shqiptarëve që kthehen në vend është i madh por ka edhe nga ata që kërkojnë të kalojnë festat në shtetin fqinj.

24 orët e fundit nga dogana e Kapshticës kanë hyrë 5532 shtetas dhe kanë dalë 2981 shtetas të huaj dhe shqiptarë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *