Fier, përmbyten banesat sociale, drejtoresha e Entit përplaset me qytetarët. – Stop
Të Gjitha

Fier, përmbyten banesat sociale, drejtoresha e Entit përplaset me qytetarët.

Qysh nga shtatori qytetarët e pastrehë, që kanë përfituar nga projekti i banesave sociale, kanë hyrë në to. Por këto ditë, është hera e dytë, që shiu u bie brenda.Gazetarja e “Stop” vëzhgon situatën dhe komunikon me inxhinieren e Entit të Banesave Eleonora Gjeka dhe drejtoreshën Lindita Cobo. Në fillim zonja Cobo tentoi të mohojë situatën, por pasi shkon në terren me gazetaren, premton zgjidhje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *