Fier/ Falli i zonjes Aferdita dhe djali i dashuruar me Elisa Spiropalin! – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Fier/ Falli i zonjes Aferdita dhe djali i dashuruar me Elisa Spiropalin!


një djalë me një “problem” të ngjashëm, i drejtohet zonjës Afërdita, për të rregulluar marrëdhënien me Elisa Spiropalin.Afërdita i këndon djalit dhe i thotë, se është i kycur, prandaj ajo do ta zhbllokojë. Por ju më dilni bashkë-është verdikti i zonjës Afërdita për djalin, që e mundon dashuria për ministren Spiropali.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *