“Erdogan nuk ben me nena” grupi fierak i kushton kenge presidentit turk – Stop
KLIPET

“Erdogan nuk ben me nena” grupi fierak i kushton kenge presidentit turk

Guri Rrokaj dhe grupi i Fierit kanë bërë një këngë për Erdoganin dhe nismën e tij për të ndërtuar një spital në qytetin e Fierit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *