E përplas makina në Kombinat, këmbësori në gjendje kritike në spital – Stop
Të Gjitha

E përplas makina në Kombinat, këmbësori në gjendje kritike në spital

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë paradite, në Tiranë. Ngjarja është shënuar në zonën e Kombinatit, ku një makinë ka përplasur një këmbësor në rrugë.

Mësohet se i plagosur është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të zbardhë shkaqet e aksidentit.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *