“E marrim rrogën kot ne?” Policët e skandalit rikthehen në detyrë – Stop
KLIPET

“E marrim rrogën kot ne?” Policët e skandalit rikthehen në detyrë

Në redaksinë e “Stop” ka mbërritur informacioni, se disa nga policët e Korcës, të denoncuar pas publikimit të disa skandaleve nga ana jonë, janë rikthyer në detyrë.Eduard Grezhda dhe Orlando Beqiraj janë sërish efektivë me uniformë.

Kadastra e Durrësit është bërë si zyrë që prodhon humor. Një grup pune, i ngritur për t’i korrigjuar pronën një qytetari, ka konkluduar në përgjigje, se grupi i punës nuk është funksional…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *