Dyshohet se përdhunoi nxënësen e tij 12-vjeçare, arrestohet mësuesi – Stop
Bota, Të Gjitha

Dyshohet se përdhunoi nxënësen e tij 12-vjeçare, arrestohet mësuesi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën e Benevento-s në Itali, ku një 12-vjeçare është përdhunuar nga mësuesi i saj.

Mediat italiane bëjnë me dije se kanë qenë drejtori i shkollës dhe prindërit e 12-vjeçares që u ankuan lidhur me rastin në fjalë, ku autoritetet menjëherë kanë nisur hetimet.

Mësuesi i cili tashmë është arrestuar akuzohet për veprën penale të dhunës së rëndë seksuale, shkruajnë mediat italiane.

Ai jepte mësim në një shkollë të mesme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *